Prodám pozemky

  • 600.00 Kč
  • Publikováno: 26.09.2018
    • Strkovice, Postoloprty

Prodám stavební pozemek: 10/1 o výměře 592m2
10/2 o výměře 110m2
Dále na sebe navazující zahradu: 6/2 o výměře 982m2

Nabízené pozemky se nacházejí v obci Strkovice nedaleko města Žatce a Loun. 

Součástí stavební parcely č. 10/1 je stavba ( RD ) na které byli započaty bourací práce tzn. provedena demontáž střechy a stropů za účelem rozsáhlé rekonstrukce. Z původní stavby zůstala obvodová zdiva a příčky viz. foto. 
Na místě stavební parcely č. 10/2 bývala restaurace ( Rybářská bašta ).Nyní pouze základová deska ( původní projekt dohledatelný na stavebním úřadě města Postoloprty ).

Součástí zahrady č. 6/2 je přístřešek o velikosti 44m2 dále pak stavba využívaná pro chov slepic. Možno využít i pro chov prasat. 

Veškeré pozemky na sebe přímo navazují a jsou oploceny. Nachází se v rovině. 
Na pozemku se nachází studna po renovaci a septik. Elektřina napojena na RD 10/1. Před RD se nachází šachta s přípojkou vody.

V případě zájmu možno ponechat na pozemku i obytný karavan ( pojízdný, platná STK, plně funkční, délka 7m ). Možno tedy pozemek využít i jako zahradu. V obytném karavanu se nachází ložnice, jídelna, sprcha a kuchyňka. Dále možno přenechat chov slepic. Vše v ceně. 

Obec Strkovice leží cca 15 minut jízdy od Žatce a Loun. Je zde zajištěna autobusová doprava. Nemovitost se nachází přímo na návsi s dětským hřištěm a klidné lokalitě. 

V případě rychlého jednání sleva na 500 000kč. 
Prohlídky po domluvě vítané. Více informací na telefonním čísle 704 106 166.

PROSÍM REALITNÍ KANCELÁŘE NEVOLAT!

Přílohy

Prémiový inzerátna 30 dnůTopování inzerátuzískání více shlédnutí

Podobné inzeráty