Výlep plakátů - Ostrava - 130,-Kč/hod 130 – 140 Kč/hodina

  • Dohodou
  • Publikováno: 06.01.2019
    • Ostrava, Moravskoslezský, Czech Republic

RENGL, s.r.o. je česká společnost působící od roku 2000 v oblasti výlepu plakátů na celém území České republiky, Slovenska a od r. 2017 také v Polsku. Naším hlavním produktem jsou plakátovací kampaně, které pro naše zákazníky plánujeme a realizujeme. Provozujeme vlastní síť téměř 4.000 plakátovacích ploch ve více než 140 městech všech tří uvedených zemí. Toto pokrytí neustále dál rozšiřujeme. V segmentu trhu, na který se zaměřujeme, jsme největší společností v České republice i na Slovensku.


Hledáme brigádníka pro výlep plakátů v Ostravě.


 


Výlep plakátů se provádí 1x týdně a to v neděli. Brigádník má na starosti 25 plakátovacích ploch. Funguje to tak, že si v pátek na určeném místě vyzvednete plakáty i s písemnými instrukcemi pro jejich výlep, jako jsou počty, termíny apod. Tyto plakáty pak v neděli vylepíte na určené plakátovací plochy.


 


Páteční vyzvednutí a příprava trvá asi půl hodiny, každý nedělní výlep Vám zabere 4-5 hodin. Odměna za práci je úkolová, měsíčně se pohybuje přibližně kolem 3.500,- . Proplácíme náhrady za ujeté kilometry, poštovné a případné další výdaje.


 


Je důležité vědět, že výlep plakátů sice není fyzicky příliš namáhavý, ale na druhou stranu se vylepuje téměř za každého počasí. Výjimkou jsou samozřejmě extrémní bouřky, hustý déšť nebo vichřice.


 


Pokud máte zájem o tuto brigádu, vyplňte jednoduchý dotazník níže, budeme se těšit a rádi zodpovíme Vaše otázky.


 


Požadavky:


 


- starší 18ti let,


 


- řidičský průkaz,


 


- vlastní automobil,


 


- přístup k internetu, foťák nebo mobil s foťákem


 


- bydliště v Ostravě


739396889


 

Přílohy

Prémiový inzerátna 30 dnůTopování inzerátuzískání více shlédnutí

Podobné inzeráty