Volné pracovní místo – samostatná finanční a mzdová účetní

  • Dohodou
  • Publikováno: 06.01.2019
    • Ostrava, Moravskoslezský, Czech Republic

Firma AZ-rolety, vrata s.r.o. Ostrava-Třebovice

zaměřená na výrobu veškeré stínící techniky

nabízí volné pracovní místo – samostatná finanční a mzdová účetní

Náplň práce

-zaúčtování přijatých a vystavených faktur a opravných daňových dokladů

-zaúčtování bankovních výpisů a pokladních dokladů

-chystání podkladů pro daňová přiznání a účetní závěrku

-zpracovávání mezd

-kontakt s příslušnými úřady

-možnost pracovat na zkrácený úvazek ( 4-5 hodin denně) v jednosměnném provozu

Požadavky

-SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost programu Money S3

-účetní praxe, dobrou znalost DPH a závěrkových prací,

-samostatnost, odbornost, komunikativnost, pečlivost a ochotu se učit

-platové ohodnocení dle dohody

Kontakt:

email: objednavky@az-rolety-vrata.cz

Motyka Lumír, tel. 603 833 280

Provozní 5494/4

72200 Ostrava-Třebovice

www.az-rolety-vrata.cz

Přílohy

Prémiový inzerátna 30 dnůTopování inzerátuzískání více shlédnutí