Technik telekomunikačních sítí PODA a.s. (Ostrava)

  • Dohodou
  • Publikováno: 06.01.2019
    • Ostrava, Moravskoslezský, Czech Republic

Jsme ryze českou společností, která si díky dlouholetým zkušenostem vybudovala pozici předního poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Od roku 2015 si udržujeme postavení operátora s největším počtem optických přípojek v ČR. V současné době máme obchodní zastoupení v Ostravě, Praze, Brně, Znojmě, Třeboni a Poličce. V těchto lokalitách poskytujeme vysoce kvalitní internetové připojení, jedinečné televizní vysílání, mobilní služby, VoIP a datacentrum.

Do našeho týmu v Ostravě hledáme kolegu na hlavní pracovní poměr.

Co vás čeká

Instalace optických kabelů.

Zajištění pokládky strukturované kabeláže.

Spojování optických vláken (páteřní sítě, přístupové GPON sítě).

Stavba a servis mikrovlnných spojů.

Stavba a servis metalických sítí.

Instalace a servis hw.

Realizace přípojek – kontakt s klientem.

Požadavky na danou pozici

Střední odborné vzdělání elektrotechnického/technického směru.

Praxe na obdobné pozici vítána.

Znalost práce na PC.

Řidičský průkaz skupiny B.

Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice, vyhláška č.50/1978Sb.

Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, preciznost.

Co nabízíme

Zázemí moderní, silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.

Přátelskou atmosféru a mladý kolektiv.

Zaškolení – adaptační plán. Naši kolegové jsou vždy připraveni podat pomocnou ruku.

Kvartálně vyplácíme odměny v závislosti na pracovním hodnocení.

Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.

Roční příspěvek využitelný na dovolenou, sportovní aktivity či kulturní akce.

Přílohy

Prémiový inzerátna 30 dnůTopování inzerátuzískání více shlédnutí