Přidej se do úspěšného týmu operátorů výroby

  • Dohodou
  • Publikováno: 06.01.2019
    • Ostrava, Moravskoslezský, Czech Republic

Pracuj pro jednu z předních společností, která vyrábí nejmodernější přední světlomety pro různé typy aut. Obsazujeme pracovní pozici operátora výroby v Jihlavě, a to za nadstandardních mzdových podmínek s řadou bohatých benefitů. Jsme dynamická mezinárodní společnost, která si váží svých zaměstnanců a nabízí příjemné pracovní prostředí, ve kterém budete pracovat s radostí a také za ni budete náležitě odměněni!


 


Náplň práce:


Náplní práce je klasická montážní práce (kompletace světlometů/LED modulů). Jedná se o práci na lince, kdy manipulujete a začišťujete plastové výlisky.


 


Požadavky:


Práce je vhodná jak pro muže, tak i ženy – rádi mezi sebe přijmeme nové kolegy, kteří se práce nebojí, udržují dobrou náladu na pracovišti a jsou ochotni docházet na třísměnný provoz.


 


Nabízíme:


V první řadě, co každý rád uslyší a co Vás jistě mile potěší, je garantovaný výdělek 20.000-30.000 Kč. Dále Vám dáme 13. A 14. mzdu a získáte i řadu benefitů, jako např. ubytování zdarma, příspěvek na dopravu, dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, masáže zdarma, příspěvek na penzijní připojištění.


 


A navíc perlička na konec – získáte u nás náborový příspěvek ve výši 7.500 Kč po uplynutí zkušební doby!


Pracujte na místě, kde si váží svých zaměstnanců a kde je Vám umožněn profesní růst a možnost rozvoje.


Kontaktovat nás můžete e-mailem na: kristyna.hrdinova@manpower.cz, odpovědním formulářem nebo telefonicky +420 561 207 802.

Přílohy

Prémiový inzerátna 30 dnůTopování inzerátuzískání více shlédnutí

Podobné inzeráty