PRÁCE VE VÝROBĚ NA RANNÍ SMĚNU - 12-TI.HOD.PROVOZ

  • 18000.00 Kč
  • Publikováno: 22.01.2019
    • Brno, Jihomoravský, Czech Republic

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● Budete především kompletovat harddisky a polepovat IT výrobky.
● Pracovat budete v turnusech: pondělí, úterý, středa a za tři týdny čtvrtek, pátek, sobota. Začátek pracovní doby je v 6:30, konec 18:30.
● Párkrát do roka budete chodit na dorovnávací směny a noční směny, ale to max. 7x do roka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

● mzdu 17500 Kč/měs. v základu
● bonus do výše 3000 Kč/měs.
● práci převážně na jednu směnu
● zvýhodněné ceny kávy, čajů...2-8 Kč
● dotaci na závodní stravování ve výši 55%
● týden dovolené navíc
● více volna mezi směnami
● také Vám nabízíme spoustu nepovinných, firemních akcí
● dostanete dárkové balíčky v období svátků
● a v neposlední řadě velice přátelský kolektív

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● očekáváme od Vás manuální zručnost
● spolehlivost

Přílohy

Prémiový inzerátna 30 dnůTopování inzerátuzískání více shlédnutí