Koordinátor zaměstnanců pro personální agenturu

  • Dohodou
  • Publikováno: 15.05.2019
    • Mladá Boleslav, Středočeský, Czech Republic

Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici koordinátor/ka zaměstnanců, praxe na obdobné pozici je vítaná.

Náplň práce:

- zabezpečení a odpovědnost za plynulý chod svěřených provozů.

- komunikace se směnovými mistry a personálními pracovníky, flexibilní zajištění požadavků klienta,

- kontrola a evidence docházky, dodržování směn přidělených zaměstnanců, následné zpracování podkladů pro mzdy,

- servisní služby pro zaměstnance.

Požadujeme:

- min. ukončené SŠ vzdělání,

- ochotu cestovat,

- řidičské oprávnění sk. B,

- schopnost zvládat náročné situace spojené s výkonem práce,

- odolnost vůči stresu,

- samostatnost, kreativitu.

Nabízíme:

- práci v profesionálním týmu,

- odpovídající finanční ohodnocení,

- služební vozidlo, notebook, telefon,

- možnost seberealizace.

Nástup možný: ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na mail: jobkontakt@seznam.cz  nebo nás přímo kontaktujte na t.č. 733 221 086. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Přílohy

Prémiový inzerátna 30 dnůTopování inzerátuzískání více shlédnutí