Dělník / dělnice pro montáž - Prostějov. Svoz z Olomouce - ZDARMA:

  • 17000.00 Kč
  • Publikováno: 21.12.2018
    • Prostějov, Olomoucký, Czech Republic

Lehká práce pro ženy

Požadujeme:

·         minimální dosažené vzdělání základní

·         manuální zručnost, dobrý zdravotní stav

·         praxe v oboru výhodou (není podmínkou, možnost zaučení)

·         samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Náplň práce:

·         dělník / dělnice pro montáž plastových výrobků

 Nabízíme:

·         HPP, DPČ

·         zajímavé finanční ohodnocení

·         mzda 17 000 – 20 000 Kč

·         stabilní zázemí prosperující firmy

·         dlouhodobá pracovní jistota

·         svoz zaměstnanců do a ze zaměstnání - zdarma

·         příjemné čisté pracovní prostředí

·          nástup od 2.1.2019

Směnnost:

·         třísměnný provoz - 7,5 hod

Získejte odměnu za doporučení nového zaměstnance

Vice info na bezplatné lince 800 123 333 nebo 775 337 672.

Přílohy

Prémiový inzerátna 30 dnůTopování inzerátuzískání více shlédnutí