UV lampa Elecro Spectrum Hybrid

  • 19700.00 Kč
  • Publikováno: 04.07.2018
    • Brno

Spectrum Hybrid je novou generací úpravy bazénové vody pomocí UV záření. Poskytuje bezpečné prostředí v čisté vodě a likviduje mikroorganismy, jako jsou jsou bakterie, viry, chloraminy či patogeny, které se nacházejí ve vodě.
Označení Hybrid je odvozen od použití dvou metod pro úpravu vody - klasického UV záření a technologie hydroxylových radikálů. Tyto jsou v podstatě molekulou vody s odstraněným atomem vodíku, což způsobuje, že molekula je vysoce těkavá a reaktivní. Výjimečná mobilita molekul, které vyplňují reakční komoru, vede ke zničení znečišťujících látek v jejich cestě. Jakmile hydroxylový radikál reaguje se znečišťující látkou, převede jej zpět na vodu. Spectrum Hybrid pracuje s podobnou technologii jako Quantum, ale s podstatně nižší účinností hydroxylových radikálů.
Aby byly jednotky Spectrum Hybrid připraveny pro rychlou instalaci do aktuální sestavy, jsou dodávány spolu s průtokovým spínačem a indikátorem životnosti lampy (životnost 9 000 hod.); nebo s digitálním ukazatelem životnosti lampy + inteligentním dávkovacím čerpadlem.
Více informací získáte na mob. 724 13 03 23 nebo na stránkách http://www.elecro.cz

Přílohy

Prémiový inzerátna 30 dnůTopování inzerátuzískání více shlédnutí

Podobné inzeráty