Tepelný výměník - Elecro G2

  • 12600.00 Kč
  • Publikováno: 29.06.2018
    • Brno

Unikátní design a robustní konstrukce výměníků tepla Elecro G2 poskytuje bezkonkurenční plochu pro přenos tepla, což z něj udělalo jeden z nejúčinnějších výrobků na našem trhu.
Díky hustě zabalenému trubkovému svazku, v tepelně izolované primární komoře, zajišťuje relativně malý objem komory a velká plocha vnitřního potrubí vynikající účinnost přenosu tepla a minimální ztráty energie, takže G2 je perfektní volbou pro všechny aplikace včetně okruhů kotlů, solárních panelů, tepelných čerpadel či chladičů.
Model G2 má konstrukci podle nejvyšších specifikací za použití nejtrvanlivějších a nejsilnějších materiálů. Skříň je z nerez oceli BS 316L (EN 1.4432) a je uzavřena pevným tepelným pouzdrem pro lepší izolaci primárního toku vody, což zajišťuje max. účinnost.
Jeho konstrukce byla navržena tak, aby umožnil instalačnímu technikovi vybrat způsob, jak instalovat primární a sekundární přítok vody, k dosažení maximálního tepelného zisku. Toho je dosaženo směrováním primárního toku v opačném směru k sekundárnímu toku (bazénové) vody.
Hlavní výhody tepelného výměníku G2:
- bezkonkurenčně velká plocha pro přenos tepla,
- titanový trubkový svazek,
- robustní odolná konstrukce,
- dodáván plně vybaven (2 x 1 samec/samec mosazná primární přípojka, 1 x 1 zpětný ventil, titanová jímka pro čidlo termostatu).
Více informací získáte na tel. 724 130 323 nebo na webu http://www.elecro.cz

Přílohy

Prémiový inzerátna 30 dnůTopování inzerátuzískání více shlédnutí

Podobné inzeráty